Z nami rozwiniesz skrzydła

Szanowni Państwo!

Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim to placówka bogata w tradycje, otwarta na potrzeby środowiska i stale poszukująca twórczych rozwiązań.

Modyfikacja i stałe wzbogacanie oferty edukacyjnej gwarantuje rozwój ucznia i jego zainteresowań. Szkoła realizuje wiele przedsięwzięć nadających jej indywidualność  i odrębność np. w postaci nauczania dwujęzycznego czy rozszerzonego nauczania języków obcych.

Działania szkoły obejmują różne formy organizacyjne szkoły, dotyczące zajęć lekcyjnych jak i pozalekcyjnych i stanowią jeden z pomysłów na życie szkolne tak aby była ona wyjątkowa.

Dlatego zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszej placówki, która dąży w kierunku osiągnięcia przez naszych uczniów jak największych sukcesów.

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim

gimnazjumliceumtechnikumzszLOD

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp