^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
Koła przedmiotowe i zainteresowań w roku 2016/2017

Koło Młodych Aktywistów prowadzone przez mgr Ewę Gonciarską-Klimkowicz

Wykaz zajęć pozalekcyjnych
Lp. Nazwisko i imię Nazwa zajęć Dzień tygodnia Sala Godzina
 1 Babicka Anna Kółko chemiczne czwartek 207 13.20-14.05
 2 Babicka Anna Przygotowanie do konkursów piątek 116 7.50-8.35
 3 Babicka Anna Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego czwartek 207 14.10-14.55

 4

Barbara Baucz-Malij Kółko biologiczne środa 206 14.10-14.55
 5 Czechowska Katarzyna Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego poniedziałek 211 13.20-14.05
 6 Czubat Adam ZDW poniedziałek 113 7.50-8.35
 7 Czubat Adam Przygotowanie do konkursu piątek 113 14.10-14.55
 8 Dachnowska Ewa Kulturystyka środa siłownia 15.00-15.45
 9 Draguć Jarosław Siłownia/piłka nożna czwartek Hala sportowa 15.00-15.45

 10

Gołębiowski Marek Piłka siatkowa środa Hala sportowa 15.45-17.00
 11 Grabowska Mirosława Kółko filozoficzne piątek biblioteka 11.35-12.10
 12 Hume Marcin Profilaktyka zdrowia piątek siłownia 14.10-14.55
 13 Jaźwinska Gabriela Rozszerzenie - matura z biologii poniedziałek 207 14.10-14.55
14 Jendraszczyk Jacek Przygotowanie do matury, konkursów poniedziałek 214 13.20-14.05
 15 Jonczyk Beata Kółko z j.niemieckiego wtorek/piątek 302/302 15.00-15.45/11.25-12.10
 16 Kachel Gabriela Przygotowanie do matury, konkursów wtorek 111 15.45-16.30
 17 Kampa Gabriela Wolontariat Czwartek/piątek 116 14.10-16.00
 18 Kasprzyk Jolanta Przygotowanie do matury z fizyki piątek 212 7.50-8.35
 19 Kostyk Beata Kółko ekonomiczne środa 216 14.10-14.55
 20 Kuśnierz Anna Przygotowanie do matury wtorek 216 7.50-8.35
 21 Lachowicz Marta Koło j. angielskiego środa 303 14.10-14.55
 22 Majchrak Lidia ZDW piątek 214 7.00-7.45
 23 Misiurska Agnieszka Język francuski poniedziałek 210 14.10-14.55
 24 Moździoch Miłosława ZDW środa 202 14.10-14.55
 25 Partykowski Roman Zajęcia przygotowujące do egzaminu FCE piątek 304 13.20-14.05
 26 Sleziona Aneta ZDW piątek 301 13.20-14.55
 27 Słaby Paweł Rozszerzenie dla kl. III LO piątek 216 8.40-9.25
 28 Sudnicki Wojciech Rozszerzenie dla kl. III LO wtorek 207 8.40-9.25
 29 Szlapa Magorzata ZDW czwartek 114 7.50-8.35
 30 Worobiec Piotr Przygotowanie do matury z j.polskiego piątek 118 12.10-12.55
 31 Wosz-Łoba Irena Przygotowanie do matury wtorek 202 7.50-8.35
 32 Wosz-Łoba Irena Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego piątek 111 13.20-14.05
 33 Zdzuj Marta koszykówka piątek Hala sportowa 15.00-15.45

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp