^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

c2a65ada241a5db06750acaa67a1293dWszyscy długo czekaliśmy na tę chwilę, uczniowie naszej szkoły już od dawna nie mogli się doczekać.
I oto nadszedł ten moment! Na półkach naszej biblioteki pojawiła się nowa część „Pamiętnika nastolatki” autorstwa Beaty Andrzejczuk. Wydano ją, co prawda, jeszcze w 2016 roku, jednak myślę, że śmiało możemy nazwać ją idealnym prezentem noworocznym. Bohaterowie „Pamiętnika nastolatki” znów odwiedzili naszą szkołę i bardzo im się podobało!
„Dziś z samego rana wyruszyliśmy do Dobrzenia Wielkiego. Jest tam świetna szkoła działająca z pasją i organizująca zjawiskowe wydarzenia kulturalne.”
Brali oni udział w organizowanej przez Krzysztofa Petka Nocy Detektywów. Warto wspomnieć, że jest on wszechstronnie uzdolniony: zajmuje się dziennikarstwem, pisaniem książek, organizowaniem wypraw i wprowadzaniem młodych ludzi w świat survivalu. Ponad to, zna się bardzo dobrze na sztukach walki jest mistrzem samoobrony, a nawet utalentowanym muzykiem.
Akcja książki przypomina wydarzenia ze spotkania z panem Krzysztofem w kwietniu ubiegłego roku czyli szukanie skarbu, nocna wyprawa nad Balaton i wiele, wiele innych. Zainteresowanych zapraszamy do biblioteki!

Daria Polak, kl. I a

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp