^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

1cpg kiermasz14 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Każda klasa przygotowała stoiska świąteczne, a dochód ze sprzedanych słodkości i ozdób świątecznych zasilił ich klasowy fundusz wycieczkowy. Ponadto wyróżniające się stoiska otrzymały dodatkowe nagrody w postaci dofinansowania do wycieczek.
Najładniejsze stoiska, zdaniem jury, w gimnazjum przygotowały klasa 2c i 1c, a w liceum klasa Ia i IIc. Jak co roku zbieraliśmy nakrętki dla chorych dzieci. W tym roku pomocą objęliśmy małego Michałka, dla którego zebraliśmy 319kg nakrętek. Doceniliśmy klasy, które zebrały ich najwięcej dofinansowaniem do wycieczek.
I tak: klasa 1b PG zebrała 70,6 kg, a klasa IIc LO 59 kg. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy wygranych. W sprzedaży były także kalendarze szkolne, upamiętniające ciekawe chwile z życia szkoły, z których dochód przeznaczony był na Szlachetną Paczkę. Jest jeszcze możliwość ich zakupienia i wsparcia akcji dobroczynnej. Wielkiemu sponsorowi - Radzie Rodziców, serdecznie dziękujemy!

Wszystkim życzymy: WESOŁYCH ŚWIĄT I DO SIEGO ROKU
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp