^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

DSC 157313 grudnia w naszej hali spotkały się drużyny siatkarskie i koszykarskie chłopców i dziewcząt z Zagwiździa, które rozegrały mecze towarzyskie z naszymi gimnazjalistami. Zmierzenie się z przeciwnikiem w meczu sparingowym pozwala na sprawdzenie przygotowania zawodników. To namiastka atmosfery zawodów, gdzie pojawia się stres, który działa mobilizująca, ale często paraliżuje wielu zawodników.
Dla naszych uczniów to sprawdzian przed zawodami docelowymi już za kilka dni odbędą się eliminacje wojewódzkie na szczeblu gminnym w koszykówce dziewcząt i chłopców. Natomiast 30 stycznia odbędą się mistrzostwa gminy siatkówce.
Była to ważna lekcja dla naszych gimnazjalistów, która mimo odniesionych porażek skutkuje zdobyciem doświadczenia. Był stres, rywalizacja, ale przede wszystkim radość i uśmiech na twarzach uczniów i duża dawka aktywności fizycznej. Liczymy na to, że takie spotkanie zmobilizuje naszą młodzież jeszcze bardziej do systematycznego i aktywnego udziału w treningach. Pamiętaj nieważne ile było porażek, pomyśl ile czeka Cię jeszcze zwycięstw.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow