^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

 

zakUczniowie Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim, rodzice oraz sympatycy siatkówki kibicowali ZAKSIE Kędzierzyn Koźle w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Mecz był ogromną atrakcją szczególnie dla uczniów i łowców autografów, którzy mieli możliwość spotkania i wspólnego zdjęcia z siatkarzami kędzierzyńskiej ZAKSY. Widowisko sportowe stało na najwyższym poziomie, mecz trzymający w napięciu i zakończony efektownym zwycięstwem 3: 0 dla ZAKSY Kędzierzyn Koźle. ZAKSA pokonała turecki zespól BBSK Istambul 25:12, 28:26, 29:27.
Mimo iż mecz rozpoczął się o godzinie 18.00, a wyjazd zakończył się w późnych godzinach wieczornych, to wśród uczniów pojawiło się pytanie, kiedy kolejny wyjazd do Kędzierzyna. Udział w widowisku sportowym na takim poziomie to dla młodzieży sposób na integrację, kształtowanie właściwej postawy kibica sportowego, propagowanie aktywnych, ciekawych, pozytywnych i wartościowych form spędzania wolnego czasu oraz dobra zabawa w grupie rówieśniczej.

20161206 174821

received 1170518209722856

 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp