^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

mikolajki128 grudnia 2016 wszystkie klasy pierwsze gimnazjum wraz z wychowawcami i opiekunami wybrały się na wyprawę "mikołajkową" do stolicy naszego województwa. Zabawę rozpoczęliśmy w kinie Helios na pokazie filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Następnie ćwiczyliśmy sprawność fizyczną grając w kręgle w Szarej Willi. Po zaciętych zmaganiach na 11 torach udaliśmy sie na zasłużony posiłek a na deser zaserwowano nam kulturę najwyższych lotów jaką jest wystawa World Press Photo w Galerii Sztuki Współczesnej. Wycieczka była bardzo udana a my niecierpliwie czekamy już na kolejne pomysły wyjazdowe. Zapraszamy do galerii zdjęć.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp