^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

IMG 04817 grudnia uczennice naszego gimnazjum tj. Dominika Rypień, Nicol Ressel, Martyna Radlak wzięły udział w konkursie objętym patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty ,,Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”. Celem konkursu było min. upowszechnianie wśród młodzieży zasad ratownictwa przedmedycznego, kształtowanie postawy odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo, uwrażliwienie na potrzeby i cierpienia innych.
Trzy osobowe zespoły z całego województwa musiały zmierzyć się z częścią teoretyczną oraz praktyczną. Najwięcej emocji i wysokiej adrenaliny dostarczyły zadania praktyczne, które odbywały się na IV stacjach. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu najczęściej spotykanych zdarzeń takich jak: omdlenia, poparzenia, RKO, porażenie prądem, upadek z wysokości.

Zapraszamy do otorelacji.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp