^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

12570F45 53E3 4C28 9748 A110A10B9D55Spotkania w gronie przyjaciół i znajomych podczas kiermaszu świątecznego w ZS w Dobrzeniu Wielkim to już tradycja. Można było przyjemnie spędzić czas. Coś dla ducha i dla ciała znalazł każdy, kto nas odwiedził. Uczniowie bardzo się postarali, aby ich stoiska wyglądały pięknie, a przygotowane specjały zadowoliły każde podniebienie. Dlatego też nagrodzono najładniejsze z nich. Nagrody przyznano klasom: IbgLO, IagLO, VII oraz klasy 1 i 2 SP. W akcję "Daj się wkręcić", w tym roku przeznaczoną dla Lenki Piwko ze Skarbimierza, najbardziej zaangażowała się klasa druga SP. I to ona otrzymała nagrodę w postaci dofinansowania do wycieczki. Ogółem zebrano ponad 220 kg nakrętek.
Gościem honorowym na kiermaszu był Zespół Scorpion Dance Team, który przedstawił swój świąteczny program taneczny.
Wszystkie nagrody ufundowała nieoceniona Rada Rodziców, której serdecznie podziękowania składa Samorząd Uczniowski jako organizator kiermaszu.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.