^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
135F9E3B 577A 4FA3 BC53 CE42251E2B62Dnia 2 grudnia na naszej hali sportowej odbyły się zawody w koszykówce- finały powiatu, zarówno dziewczyn jak i chłopców.
Drużyna chłopców już w pierwszym meczu pokazała zespołowi z ozimka,iż grają oni u siebie, pokonując zdecydowanie przeciwnika wynikiem 40-16, natomiast w drugim bardzo emocjonującym meczu przeciwko Prószkowi dopiero dogrywka zadecydowała o dwupunktowej wygranej dobrzenia co dało naszym chłopcom awans do półfinału województwa! Zawody te odbędą się już po Nowym Roku.
Drużyna dziewcząt zagrała 1 mecz z drużyną z Prószkowa, ale niestety nie udało się naszym reprezentantkom odnieść zwyciestwa.
Chłopcom gratulujemy zwycięstwa, a dziewczynom wzorowej chęci walki:)
Również podziękowania należą się publicznosci dobrzenskiej, która zgromadzona na trybunach przekazała graczą gorący dopink, dzięki któremu chlopcom udało się odrobic siedmio punktową strate w drugim meczu oraz wygrac dogrywke.