^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
logo maks napisDnia 24. 10. 2019 r. trzydziestu uczniów Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim wzięło udział w oryginalnym konkursie matematycznym, którego koncepcja opierała się na wykorzystaniu technologii informatycznej. Konkurs nie tylko wymagał wiedzy, umiejętności, ale także sprytu, cierpliwości oraz opanowania. Zadaniem każdego z uczestników było samodzielne rozwiązanie dwóch zadań w formie internetowych gier matematycznych.
W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział blisko 9100 uczniów z około 950 szkół.
W naszej szkole wyzwania podjęli się uczniowie klasy siódmej oraz ósmej szkoły podstawowej, a także uczniowie na każdym poziomie szkoły średniej.
Najlepszy wynik w kraju w kategorii klas siódmych to 606 punktów, w kategorii klas ósmych to 636 punktów, w kategorii klas pierwszych liceum to 645 punktów, w kategorii klas drugich liceum to 626 punktów, w kategorii klas trzecich liceum to 650 punktów.
Szczególne gratulacje składamy Marcinowi Bawołkowi z klasy drugiej liceum, który uzyskał tytuł laureata, zajmując czwarte miejsce w Polsce!

Tutaj prezentujemy wyniki naszych uczniów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3