^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

20191017 120049W dniach 16 - 18 października 2019, klasa VII wraz ze swoim wychowawcą Panem Adamem Czubatem i Panem Romanem Partykowskim wybrała się na wycieczkę integracyjną do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego w Ładzy. W dzień przyjazdu do siedziby parku, gdzie bardzo miło nas ugoszczono, oglądaliśmy dwie prezentacje o parkach krajobrazowych i owadach . W czwartek cały dzień spacerowaliśmy po lesie, zbieraliśmy grzyby i udoskonalaliśmy umiejętności w rozpoznawaniu drzew i ptaków. W ostatni dzień wycieczki braliśmy udział w questingu terenowym, gdzie sprawdzono naszą dotąd zdobytą wiedzę.

Cała wycieczka była bardzo udana, co zawdzięczamy pomysłodawcy wycieczki, Panu Adamowi Czubatowi.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3