^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 35981Kolejny rok szkolny czytamy bajki przedszkolakom w ramach akcji – CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Wrześniowy i październikowy miesiąc przedszkolaki rozpoczęły swoją przygodę z książką od wierszyków nt. bezpieczeństwa na drodze. Klubowiczki czytały także baśnie H.Ch. Andersena oraz komiksy o muminkach. W głośnym czytaniu bajek przedszkolakom, organizowanych dwa razy w miesiącu w czwartki o godz. 15:00 mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie, których interesują wszelkie formy aktywności inspirowane czytaniem. Wizyty w przedszkolu i głośne czytanie bajek przedszkolakom niech będzie zachętą również dla rodziców, że warto czytać na głos swoim pociechom książki. Głośne czytanie rozwija wyobraźnię, buduje więzi między rodzicami a dziećmi, stymuluje ich rozwój oraz wzbogaca słownictwo. Spotkania czytelnicze w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Dobrzeniu Wielkim to jedna z wielu form realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole.
Sabina Lazik-Wodarz

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3