^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20181220 133523Dnia 20.12.2018 nasi uczniowie zajęli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce koszykowej. W Dąbrowie koszykarze stoczyli 3 mecze z PSP Jełową, PG Dąbrową, i PG w Ozimku. Walka była bardzo wyrównana w szczególności mecz z PG w Ozimku skończył się dogrywką i zwycięstwem naszej drużyny. Tym samym nasi uczniowi zapewnili sobie awans do półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!
Skład Zespołu: Grzegorz Łata, Michał Pater, Szymon Jędrzejczak, Martin Filip, Szymon Kasprzak, Rafał Fiedeń, Patryk Palt, Paweł Gryszczyk, Maksymilian Olszewski, Michał Mholek

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3