^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20181119 WA0000Od początku października odbywały się w naszej szkole w ramach praktyki studenckiej tematyczne lekcje, podczas których młodzież miała możliwość zaznajomienia się z tematem zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali prelekcji fizjoterapeutki Dominiki Soboty, która owe zajęcia prowadziła. Młodzież brała również czynny udział w części praktycznej. Mieli możliwość nauczenia się jak prawidłowo siedzieć, ćwiczyć, czy podnosić cięższe przedmioty z ziemi. Zostały również przedstawione zasady zachowania prawidłowej postawy, które pozwolą zmniejszyć ryzyko wystąpienia w przyszłości bólów kręgosłupa. Uczestnikami takich zajęć byli również pracownicy obsługi Zespołu Szkół, a nauczyciele odbędą takie zajęcia w najbliższym czasie.
Liderzy zdrowia w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3