^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
MACIEJ ORNAT

Maciek OrnatMaciej Ornat uczestniczył w wielu konkursach przedmiotowych i międzyprzedmiotowych :

 • biologicznych- Finalista zawodów III stopnia XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej, III miejsce w XLI w Okręgowej Olimpiadzie Biologicznej,
 • matematycznych - 5 miejsce w województwie opolskim, 37 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik 2011”, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”, finalista XXLV Małej Olimpiady Matematycznej,
 • chemicznych - Laureat XVIII Opolskiego Turnieju Chemicznego,
 • fizycznych -Finalista XLV Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego, tytuł „Taona” w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko”,
 • języka łacińskiego XXX Olimpiada Języka Łacińskiego - etap okręgowy ,
 • ekologicznych - etap okręgowy,
 • przedsiębiorczości .

Uczeń zajmował wysokie lokaty w tychże konkursach na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

SANDRA POLOK

SandraSandra Polok interesuje się historią, wiedza o społeczeństwie i językami obcymi. W 2011 roku została stypendystka Fundacji J. Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier”

ŁUKASZ KOŁODZIEJ

ŁukaszŁukasz Kołodziej – finalista 35. Olimpiady Języka Niemieckiego

STEFANIA POGRZEBA I JOANNA SUCHAŃSKA

posłankiJoanna Suchańska i Stefania Pogrzeba – posłanki na XVIII sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży

MICHAŁ KOSTUREK

KosturekW roku szkolnym 2011/2012 Michał Kosturek – uczeń klasy IIb zajął trzecie miejsce w finale zawodów wojewódzkich Małej Olimpiady Matematycznej, 4. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik 2011”, zaś w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2012” osiągnął drugi wynik wśród licealistów.

JOWITA KRAUZ

KrauzJowita Krauz, uczennica klasy Ib, pisze wiersze o tematyce egzystencjalnej i filozoficznej.

DAWID JAGIELSKI

JagielskiDawid Jagielski, uczeń klasy IIc liceum, zajmuje się modelarstwem. Interesują go zwłaszcza modele legend motoryzacji.

TOMASZ CHABIOR

TomekTomasz Chabior, uczeń klasy 1b PG - uwielbia występować na scenie, od kilku lat trenuje taniec towarzyski, zajął II miejsce
w XIII Wojewódzkim Recytatorskim Konkursie Jednego Poety

Ewa Gilowska, Karolina Farys

aktorkiUczennice wykazują wyjątkowe talenty aktorskie. Swoje umiejętności doskonalą pod okiem nauczycieli polonistów, Uczestniczą w różnych formach aktywności na terenie szkoły . Społeczność szkolna podziwia ich talenty aktorskie w trakcie organizowanych spotkań literackich, przedstawień teatralnych, uroczystości szkolnych.
Często organizowane przez nauczycieli wyjazdy do teatru pobudziły motywację do rozwijania pasji teatralnych, zapoznawania się ze sztuką teatru postrzeganą poprzez różnorodne i szerokie konteksty kulturowe, poszerzyły wiedzę na temat teatru, umożliwiły przyjrzenie się pracy aktorów „zza kulis”.

ANTONIA SABASCH

AntoniaUczennica klasy 3a PG odnosi sukcesy w wielu dziedzinach:

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2010/2011 i 2011/2012,

 • II miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej w roku szkolnym 2011/2012,
 • II miejsce w 13. Ogólnopolskim Konkursie Literackim „W języku serca”,
 • I miejsce w szkolnym Konkursie Chemicznym (kwalifikacja do II etapu konkursu),
 • I miejsce w szkolnym Konkursie Biologicznym (100% poprawnych odpowiedzi).
JOANNA KOŚCIÓW

AsiaUzennica klasy 1b PG od czterech lat interesuje się mangą i anime, zaś przygodę z rysowaniem zaczęła trzy lata temu.Stworzyła wiele niezwykłych prac w tym charakterystycznym, japońskim stylu. Do rysowania na papierze używa ołówka HB lub 2B, a także specjalnego tuszu chińskiego do mangi. Asia tworzy także rysunki w formie elektronicznej. Do wykonywania prac służy jej tablet Wacom Bamboo Manga i programów OpenCanvas 5.5. oraz GIMP 2.6. W ciągu tygodnia wykonuje około 20 rysunków.

Rysunki Asi