^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
MARTA ANDRUSZKÓW

Marta – to uczennica naszego liceum. Od dawna pisze wiersze, w których wyraża siebie. Ma ciekawą osobowość. Tak napisała o sobie: “Jestem osobą pełną kontrastów. Czasem subtelna i wrażliwa, ale też mocno stąpająca po ziemi. Uparcie dążę do obranego celu. Jestem spokojna, a z drugiej strony - wulkan energii i pomysłów na życie. Lubię poznawać nowych ludzi i ciekawi mnie świat, który opisuję w swoich wierszach. Często „dotykam” ludzkich przeżyć i uczuć. Na co dzień pasjonuje mnie sport, szczególnie karate, które trenuję. Nauczyłam się tam silnej woli i chęci walki, nie tylko fizycznej. Po za tym uwielbiam tańczyć. Sprawia mi to ogromną radość. Lubię pomagać ludziom i często im doradzam. Staram się być dobrym człowiekiem. Uczę się na doświadczeniach każdego dnia.”

Wybrane wiersze Marty